MARSONIA PREKINULA NIZ OD 4 UZASTOPNA PORAZA

2

 Očito su određene promjene u igračkom kadru pa i razgovori uprave i trenera s igračima Marsonije urodili plodom. Nakon poraza u Čepinu ove srijede s 5:0 sazvana je hitna skupština kluba na kojoj su se dogovorile smjernice za dalje. Tako je domaća utakmica 24. kola Treće lige - sjeveroistok protiv Bedema iz Ivankova označena kao prva ali za novu sezonu. Sve promjene u momčadi koje je Špehar napravio dale su mu rezultat, a to je visoka pobjeda protiv neugodnog Bedema sa 4:1. Osječanina na klupi Bijelo – crnih može radovati osim rezultata i igra budući je njegova ekipa djelovala opušteno, razigrano te je pokazala sav svoj kvalitet i potencijal. Cijela momčad odigrala je jako dobru utakmicu. Prema učinku prvo ime bio je Anto Gudelj koji je uz 2 postignuta gola, izborio kazneni udarac kojeg je Hrvoje Mišić pretvorio u početno vodstvo od 1:0, dok je bio dodavač kod gola za 4:0 kojeg je zabio mladi Ivan Božić. Tako je Marsonia s 11. pobjedom u sezoni prekinula niz od 4 uzastopna poraza, dok je ova utakmica naznaka da je momčad izašla iz krize igre i rezultata.