NOGOMETAŠI MARSONIJE S POBJEDOM ZAVRŠILI SEZONU

2

S pobjedom od 3:0 protiv druge ekipe Osijeka, nogometaši Marsonije zaključili su ovogodišnje prvenstvo u Trećoj ligi – sjeveroistok. Na žalost utakmicu posljednjeg kola pratilo je jedva 100 ljubitelja nogometa koji su vidjeli odlično izdanje Bijelo – crnih pogotovo u prvom poluvremenu. Cijela momčad odigrala je jako dobro te su očito igrači trenera Armina Mašića bili silno motivirani protiv mlade momčadi iz Osijeka koju su s pobjedom od 3:0 skinuli s 3. mjesta. Domaći su u otvaranju utakmice bili bolji te je za njih 13. minuta bila sretna budući su u njoj došli do zasluženog vodstva. Ergotić je dobro prošao po desnoj strani, još bolje ubacio pred gol, a na pravom mjestu našao se Mirković koji je svojim 7. golom ove sezone pogodio za 1:0. Odlično prvo poluvrijeme Bijelo – crni zaključili su s još jednim pogotkom. Vrlo motiviran protiv bivšeg kluba bio je Mihaljević koji se pred Osječanima htio dokazati i pokazati te mu se u 32. minuti isplatila upornost kada se dokopao jedne lopte i onda je precizno pospremio u kut nemoćnog Žitnjaka za 2:0. U završnici utakmice domaći su u 80. minuti potvrdili pobjedu. Mirković je u skoku htio loptu proslijediti Mišiću, ali je to umjesto njega učinio Čikvar, čiju je nespretnu reakciju igrač poput Mišića znao kazniti te pretvoriti u pogodak za 3:0 i konačnu pobjedu. Najbolju prigodu za barem počasni pogodak Osječani su imali u 85. minuti, ali je dobar udarac Alvesa Pereire Oliveire još bolje obranio sigurni Memović.
Tako nogometaši Marsonije zabilježili svoju 14. pobjedu u ovoj sezoni s kojom su na kraju na prvenstvo završili na 5. mjestu.