Pobjeda Marse protiv Oriolika

2

 Prvu prijetnju prema gostujućem golu imao je u 10. minuti Čubel čiji je pokušaj iz slobodnog udarca otišao preko gola. Vrlo brzo u samo 4. minute Marsonia je postigla 2 gola i tako došla do vodstva od 2:0. U 16. minuti je Hrvoje Mišić dobro ubacio pred gol, a tamo je najviši kapetan Marko Čanić koji je pogodio za 1:0. Podsjetimo da su Bijelo – crni u prvom dijelu prvenstva baš golom Čanića slavili pobjedu u Oriovcu s 1:0. Već u 20.minuti momčad trenera Roberta Špehara ima 2:0. S desne strane je sada dobro ubacio Matej Sivrić, a ovozimsko pojačanje iz Požege Bruno Boban podmeće glavu te matira Hercega koji niti kod drugog gola ništa nije mogao učiniti. Mogla je Marsonia i do trećeg gola kada je u 22. minuti Čubel još jednom dobro šutirao iz slobodnog udarca, ali je sada za malo lopta otišla preko gola. 

 

Drugo poluvrijeme počelo je s prekršajem nad Bobanom u kaznenom prostoru gostiju, međutim, sudac Sabljić se nije oglasio. Isti kriterij glavni sudac utakmice imao je u 50. minuti kada su sada gosti tražili kazneni udarac nakon dvoboja između Čanića i Benkovića. Odmah nakon toga gosti su ipak smanjili rezultat. Jelčić je u prodoru zaustavio Marinovića, a iz slobodnog udarca Stjepan Stubičan je vrlo lijepo pogodio za smanjenje rezultata na 2:1. Nakon toga gosti traže poravanje, ali nisu stvorili pravu prigodu iz koje bi zabili sve do 88. minute. Tada se velikoj prigodi našao Marinović kojem udarac sjajno brani Memović, lopta se odbija do Benkovića, ali njegov pokušaj prsima blokira Rosandić te je ostalo 2:1 u korist Marsonije protiv vrlo dobrog Oriolika.