POBJEDA MARSONIJE NAD BJELOVAROM

2
u na domaćem terenu s 2:0 bili bolji od Bjelovara. Ova pobjeda je važna budući i dalje ostavlja Marsoniju na 7. mjestu na ljestvici. S ovim bodovima ekipa trenera Špehara i Labaka malo je smanjila bodovni zaostatak za klubovima koji su ispred njih. Osim toga u prvoj postavi za Bijelo – crne protiv Bjelovara bila su i 2 kadeta od 16. godina Borna Brekalo i Luka Garić koji su odigrali vrlo pristojno te pokazali da se na njih u budućnosti može računati. Na početku svakog poluvremena Marsonia je postigla golove koji su joj osigurali 6. pobjedu u prvenstvu. Do vodstva je Marsonia došla već u 2. minuti. Madžarević je na nekih 30. metara od gostujućeg gola izborio slobodni udarac iz kojeg je Sivrić dobro ubacio u kazneni prostor Bjelovara, a tamo je najviši Balentović koji je svojim drugim golom u ovoj sezoni Bijelo – crnima donio 1:0. Već u 1. minuti u nastavku Brođani dolaze do 2:0. Dobro je s lijeve strane prošao Martić koji je ubacio za Prodanovića čiji se udarac zaustavio na gredi, lopta se odbila do Mišića koji ne griješi te svojim 5. golom ove sezone Marsoniji osigurava nova 3 boda. Gosti iz Bjelovara predstavili su se u vrlo dobrom izdanju. Pogodili su i okvir domaćeg gola preko Kozića kod rezultata 2:0, dok je i vrata Marsonije dobro čuvao Ajdin Memović. Najveća prijetnja Brođanima bio je odlični napadač Bjelovara Pejo Kuprešak, međutim, obrana Marsonije uspjela je svoju mrežu sačuvati netaknutom.