Pobjeda Marsonije s 3:1 nad Koprivnicom

2

 S pobjedom od 3:1 nad Koprivnicom nogometaši Marsonije krenuli su u novo prvenstvo Treće lige – sjeveroistok. Bijelo – crni mogu žaliti što već u prvom poluvremenu nisu riješili utakmicu u svoju korist. Raduje dobra igra Marsonije koja još ima puno prostora za napredak. Najvažnije je u prvenstvo ući s 3 boda, dok će učinkovitost i forma doći s utakmicama. Od početka se igralo na gostujućoj polovici te je bilo samo pitanje kada će Marsonia postići prvi pogodak. Dogodilo se to u 24. minuti nakon ubačaja Rosandića među strijelce se upisao Gudelj. Isti igrač je u 39. minuti izborio i kazneni udarac kojeg Bundavica nije pretvorio u 2:0. Zato se Bundavica iskupio u 68. minuti kada se izborio za loptu te je nakon akcije Gudelja i Mišića udvostručio vodstvo domaćih. Samo 2. minute nakon toga Koprivnica je golom Vrkića na ubačaj Kolara smanjila na 2:1. Na samom kraju utakmice u 90. minuti je Hrvoje Mišić upisao svoju drugu asistenciju, a najbolji igrač utakmice Ante Gudelj svoj drugi gol za konačnih 3:1. Mogli su domaći i do još jednog gola, ali je Mišić u 92. minuti pogodio gredu. Tako je Marsonia nakon solidne igre protiv Koprivnice došla do prvih bodova u novom prvenstvu, dok gosti mogu biti zadovoljni što na Stadionu uza Savu nisu doživjeli uvjerljiviji poraz.