pobjeda u Koprivnici

2

 Igrači Vedrana Medenjaka dočekali su danas na Gradskom stadionu prvog pratitelja na tablici, momčad Marsonije. Četvrtoplasirana Koprivnica uoči ovog susreta imala je četiri boda prednosti nad slavonskobrodskom ekipom, stoga u slučaju poraza nije prijetilo padanje poziciju niže.


Najbolji igrač Zelenih doveo ih je u prednost 1-0 zabivši iz penala, međutim gosti su uspjeli izjednačiti na 1-1. Imao je Srbljinović priliku za dovesti Koprivnicu u novo vodstvo, no promašio je zicer, a to je na drugoj strani kaznila Marsonia.Velike nade Zeleni su polagali u najboljeg igrača ove sezone, Krunu Jambrušića. Jambra je bio krvnik mnogim ekipama lige, a svi su željeli da i danas ‘skine’ Marsoniju.

Dosuđen je jedanaesterac za goste koji su uspješno realizirali i upisali tri boda.