skok Vihora na drugo mjesto

 Nogometaši Vihora ostvarili su još jednu vrijednu pobjedu te se njom bodovno poravnali s Čepinom, koji su preskočili zahvaljujući boljoj gol-razlici. Vodeća Cibalia, koja je remizirala u Vukovaru, sada im bježi devet bodova. S obzirom na igre i sedam bodova iz prva tri kola, nije nemoguće da se još više približe vodećem do kraja prvenstva. Marsonia se predstavila kao čvrsta momčad koja je na kraju je morala priznat da je Vihor kvalitetniji i da je zasluženo pobijedio. Prvo poluvrijeme bilo je dosta izjednačeno, bez pravih prilika s obje strane, pa i nije bilo pogodaka. Drugo poluvrijeme započelo je u istom ritmu, no kako je vrijeme odmicalo, Vihor je bio sve konkretniji. Prevagu je donio bivši prvoligaški igrač Slobodan Stranatić, koji je u prva dva kola bio poslovno odsutan pa nije mogao igrati. Devet minuta prije kraja susreta iz njegove akcije, Kuburić je postigao vodeći pogodak, a četiri minute poslije agilni Jović potvrdio je pobjedu Vihora. Ukupno gledajući, Vihor je prikazao više, a Marsonia praktički nije stvorila ni jednu priliku kojom bi ugrozila vratara Vihora. S.Sobodić