Slavonija i Marsonia podjelili bodove

2

 U Požegi je jučer odigrana prva međusobna utakmica Slavonije i Marsonije nakon tragične smrti Brune Bobana i naravno počela je minutom šutnje u sjećanje na njega. Nakon toga je bilo svega, samo šutnje nije. One nogometne. Zaista je to bila jedna odlična nogometna predstava pred 200ak gledatelja. Bilo je vatre pred oba gola, prilika, promašaja, lijepih poteza i na kraju čak 6 pogodaka, po tri u svakoj mreži. Pošteno, najrealnije. Na kraju i jedni i drugi moraju biti zadovoljni, ali i jedni i drugi mogu žaliti za propuštena dva boda. Lijepih poteza nije nedostajalo, ali ipak valja istaknuti briljantan pogodak Ante Gudelja iz 51. minute kada je očistio paučinu iz Rezinog gola. Špehar i Tomljenović podijelili su bodove, obojica mogu biti zadovoljni ulaskom u sezonu, ali već ih čekaju nova iskušenja u kojima se očekuju nove dobre partije i nastavak skupljanja bodova.